У 5 рядах спиляли по 8 хворих сосон. Скільки хворих сосон залишилося спиляти, якщо всього їх 96?​


Ответы на вопрос

Отвечает Янышина Лена.

Ответ:

56 сосон.

Пошаговое объяснение:

8*5=40 (сосон) спиляли

96-40=56 (сосон) залишилося спиляти

Отвечает Радченко Юлия.

Ответ:

56 СОСОН

Пошаговое объяснение:

8 умножить 5=40 (сосон) - это спиляли

96-40=56 (сосон)-это осталось спилять