Найдіть добуток коренів рівняння 5x+6=6-5x і 0,13*(9,8x+5,4)+1,2*(4,5x+1)=15


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Сергей.

1) 5x+6=6-5x\\10x=0\\x=0\\\\2)\\0,13*(9,8x+5,4)+1,2*(4,5x+1)=15\\1,274x+0,702+5,4x+1,2=15\\6,674x=13,098\\6674x=13098

x≈2

0*2=0

Відповідь: добуток Корній дорівнює 0