У скільки разів корені рівняння 9х- 26 = 30 -5 x менше ніж корінь рівняння 9-8(х+4)=9-12х


Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Анастасия.

відповідь:

в 2 рази більше

покрокове пояснення:

9х- 26 = 30 - 5x                   9 - 8(х + 4) = 9 - 12х

9x + 5x = 30 + 26                9 - 8x - 32 = 9 - 12x

14x = 56                               -8x + 12x = 32 + 9 - 9

x = 56 / 14                            4x = 32

x = 4                                      x = 32 / 4

                                             x = 8

8 / 4 = 2