Спростити вираз , звести подібні доданки і знайти значення виразу: а)5(5с-4х)-4(х-2с), якщо с=-2,

х=2, б) -3(-2х-3у)-2(5х-2у), якщо х=-11, у=-12 Срочно!!!!!!!!! Даю 30 балов!

Ответы на вопрос

Отвечает Тлегенов Даурен.

а) 5(5с - 4х) - 4(х - 2с) = 25с - 20х - 4х + 8с =

= (25с + 8с) - (20х + 4х) = 33с - 24х

якщо с = -2, х = 2

33 · (-2) - 24 · 2 = -66 - 48 = -114

Вiдповiдь: (-114).

б) -3(-2х - 3у) - 2(5х - 2у) = 6х + 9у - 10х + 4у =

= (6х - 10х) + (9у + 4у) = -4х + 13у

якщо х = -11, у = -12

-4 · (-11) + 13 · (-12) = 44 - 156 = -112

Вiдповiдь: (-112).