Знайди частку від ділення коренів х і у рівняннь:3,2х+5,6+5,8х=17,21; 3у+1,2у+6,7у=109


Ответы на вопрос

Отвечает Абрарова Милена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,2х+5,6+5,8х=17,21;

9x + 5,6 = 17,21

9x = 17,21 - 5,6

9x = 11,61

x = 11,61 : 9

x = 1,29

3у+1,2у+6,7у=109

10,9y = 109

y = 109 : 10,9

y = 10

1,29 : 10 = 0,129 частку від ділення коренів х і у