На склад привезли 5 ц моркови,картоплі на 19 ц більше,ніж моркви,а буряків у 4 рази менше, ніж

картоплі.Скільки центнерів буряків привезли на склад.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

Пошаговое объяснение:

1) 5+19=24(ц) картошки

2) 24÷4=6(ц) буряка