Чи є число 2 коренем рівняння: 3х-2=2х


Ответы на вопрос

Отвечает Мишкевич Анна.

Ответ:ТАК)))

Пошаговое объяснение:

Отвечает Зиновьева Соня.

Ответ:

так

Пошаговое объяснение:

3*2-2=2*2

6-2=4

відповідь має бути більша ніж 20 символів тому я просто напишу це