Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 5 .Знайдіть суму цих чисел.


Ответы на вопрос

Отвечает Дидычина Ира.

Ответ:

(х+х+х):3 = 5

х+х+х = 5*3

х+х+х =15

сума цих чисел 15