Швидкість човна у стоячій воді - 23,2 км/год,а швидкість течії 1,2 км/год. Човен відіи́шов від

пристані та проплив за течією. Через 2,5 години він повернув назад і пропливши 2,5 години,зупинився. На якій відстані від пристані перебував човен.

Ответы на вопрос

Отвечает Шпакович Женя.

Ответ:

6 км

Пошаговое объяснение:

23.2+1.2=24.4(км/ч)(скорость за течією)

24,4*2,5=61(км)(він проїхав перед тим як повернути)

23,2-1,2=22(км/ч)(швидкість проти течії)

22*2,5=55(км)(проїхав після повороту)

61-55=6(км)

\neq))))

Отметь

как

лучший