Як знайти знаменник геометричної прогресії якщо: 1) b7=-2.8; b8=5.62)b11=3.1; b12=-9.33)bn=√3;

bn+1=34)bn-1=7; bn= √7​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляховець Максим.

Ответ:

1)q=5.6/-2.8= -2

2) q=-9.3/3.1=-3

3)q=√3

4)q=✓7/7

Отвечает Семанов Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)b8/b7=q  5.6/-2.8=-2

2)-9.3/3.1=-3

3)3/√3=√3

4)√7/7=√7/√49