Відомо, що ордината (y) деякої точки прямої, заданої рівнянням 7x-3y-12=0, дорівнює 3. Визнач

абсцису (x) цієї точки (у відповідь введіть лише число)

Ответы на вопрос

Отвечает Совина Юлия.

Відповідь:х-у=0

7-3=4=12-4=8

У=8.

Покрокове пояснення:

Отвечает Черный Расул.

Ответ:

12-4  - подставляем и решаем уравнение

У=8.