Розкрийте дужки : 6(х + 5 ) = 3( 1-х)​


Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Відповідь:

6(х+5)=3(1-х)

6х+30=3-3х

6х-3х=3-30

3х=-27

х=-27/3

х=-9

Покрокове пояснення

Спочатку ми перемножаємо

потім переносимо х до х і цифри до цифер

і потім знаходимо х