На кожну тарілку мама поклала 5 вареників з картоплею і 4 вареники з мясом скільки всього вареників

вона поклала на 6 тарілок? Розв'язати 2 способами

Ответы на вопрос

Отвечает Борзова Марина.

Ответ:54

Пошаговое объяснение:первый способ 5+4=9. 9х6=54.

Второй: 5х6=30,4х6=24,30+24= 54