Задача На кожну тарілку мама поклала 5 вареників з картоплею і 3 вареники з м "ясом. Скільки

всього вареників вона поклала на 4 тарілки (Розв"жи задачу двома способами.)

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Александр.
5+3=8 вареників на 1 тарілці
8*4=32 всього вареника на 8 тарілках
============================
5*4=20 вареників з картоплею на 8 тарілках
3*4=12 вареників з м ясом на 8 тарілках
20+12=32 вареника всього на 8 тарілках
Отвечает Федів Антон.
1спосіб:
1)3+5=8(на кожну тарілку)
2)8*4=32
2спосіб:
1)3*4=12(вареників з м"ясом на кожну тарілку)
2)5*4=20(вареників з картоплею на кожну тарілку)
3)12+20=32