На кожну тарілку мама поклала 5 вареників з картоплею і 4 вареники з мясом скільки всього вареників

вона поклала на 6 тарілок?

Ответы на вопрос

Отвечает Пешков Александр.

Ответ:

54 вареника на 6 тарелках.

Пошаговое объяснение:

5+4=9 (в) - на 1 тарелке

9×6=54(в) - на 6 тарелках

Отвечает Касьянов Максим.

Пошаговое объяснение:

5 вареників з картоплею × 6 тарілок = 30

4 вареники з мясом × 6 тарілок = 24

30+24=54