Срочно!!! З умовою!!! Робін Бобін з'їв на обід 180 вареників з м'ясом, картоплею і

вишнями.Вареники з картоплею становили 7/20 усіх вареників , або 9/14 вареників з вишнями. Скільки вареників з вишнями з'їв Робін Бобін?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шушкина Екатерина.

Всего 180 вареников

Вареники с картофелем - 7/20 всех вареников

Вареники с вишней - ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 180 · 7/20 = 180 : 20 · 7 = 63 - вареники с картофелем;

2) 63 : 9/14 = 63 · 14/9 = 63 : 9 · 14 = 98 - вареники с вишней.

Вiдповiдь: 98 вареників з вишнями з'їв Робін Бобін.