за три дні туристи пройшли 42км .За другий день вони пройшли у 3 рази більше ніж за перший а за

третій на 7 км більше ніж за перший Скільки кілометрів пройшов Турист за перший день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дурандина Наташа.

Ответ:

х=7 ; в 1-й день 7 км.

Пошаговое объяснение:

Пусть

1день= х

2день= 3х

3день = х+7

составляем уравнение

(3х+х+х)+7=42

5х=42-7

5х=35

Х=7

------------------

(3×7+7+7)+7=42

Проверка:

1день - 7км

2день 3×7=21 км

3день 7+7= 14 км