За три дні туристи пройшли 38 км. За другий день вони пройшли у 2 рази більше, ніж за перший, а за

третій — на 6 км більше, ніж за перший. Скільки кілометрів пройшли туристи за перший день?

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Коля.

Ответ:

Перший день=8

Другий 16

Третій 14

Пошаговое объяснение:

Перший день=x

Другий день=x2

Третій день=x+6

x+x2+x+6=38

Нехай x=8

8+8*2+8+6=38

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

38-6

32:4