Пж срочноо знайдіть четвертий член арефметичної прогресії перший член якої дорівнює -1/8 а

знаменник дорівнює -2​

Ответы на вопрос

Отвечает Лексункина Мария.

a_{4} = a_{1} +3d\\a_{4} = - \frac{1}{8} + 3*(-2)= -6\frac{1}{8}

a_{4} = -6\frac{1}{8}