1)Одне з двох чисел 2 рази,бильше за друге знайди ци числа якщо їхня сума доривнюе 12,6 2)записати

число 9+4/5 у вигляди десяткового дробу

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллин Нурислам.

Ответ:

1) 4,2 і 8,4

2)=49/5=9 4/5= 9,8