З 2. (3 бали). Записати число 9+4/5 у вигляді десяткового дробу. 3. (3 бали) Розв’яжи рівняння:

2(х - 4,95) = 8,242 4. (3 бали)Одне з двох чисел в 2 рази більше за друге. Знайди ці числа, якщо їхня сума дорівнює12,6 Треба, тильки 2), 4),спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Намсараева Аяна.

Ответ:

2. 9+4/5=9,8

3. 2(х-4,95)=8,242

2х-9,9=8,242

2х=8,242+9,9

2х=18,142

х=18,142:2

х=9,071

4. х+2х=12,6

3х=12,6

х=12,6:3

х=4,2

Отже, 1 число=4,2, а 2 число=4,2×2=8,4