Помогите срочно!!!! Знайти вiдповiдь. Звести подiбнi доданки у виразi 11y - 6 - 5y + 10


Ответы на вопрос

Отвечает Калиева Алия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

11у-6-5у+10=

6у+4=

2(3у+2)

Отвечает Коротков Никита.

Ответ:6у+4

Пошаговое объяснение:11у-5у=6у

10-6=4

Поэтому: 11y - 6 - 5y + 10 =6у-4 - це зведені спільні доданки

Можна винести спільний доданок за дужки:

6у-4 = 2(3у-2)

А розв'язати можно так:

11y - 6 - 5y + 10=0

6у-4=0

6у=4

у=4/6

у=2/3 (но це може не пригодитися)