За три дні туристи пройшли 48 км.За другий день вони пройшли 60% відстані, пройденої за день,а за

третій 4/5 відстані, пройденої за перший день.Скільки км проходили туристи кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Алексей.

Ответ:

48*60:100=28,8(км)-2день

48*4/5=36(км)-3день