За три дні туристи пройшли 60 км.За другий день вони пройшли 70% відстані пройденої за перший

день,а за третій -4/5 відстані ,пройденої за перший день .Скільки кілометрів проходили туристи кожного дня.Срочноо!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Милана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

360*0,25=90 км -в 1 день

360*0,4=144км-во 2 день

360-(90+144)=126-в 3-й день