Знайдіть проміжки зростання і спадання функції: f(x)=х2-2хваріанти відповідейЗростає на (1; +∞),

спадає на (-∞; -1)Зростає на (-1; +∞), спадає на (-∞; -1)Зростає на (-1; +∞), спадає на (-∞; 1)Зростає на (1; +∞), спадає на (-∞; 1)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Валерия.

Ответ:

Зростає на (1; +∞), спадає на (-∞; 1)

Пошаговое объяснение:

f'(x) = 2x - 2

2x - 2 = 0

2x = 2

x = 1

При х = -1

2(-1) - 2 = -2 - 2 = -4 < 0

Отже f спадає на (-∞; 1)

При х = 2

2*2 - 2 = 4 - 2 = 2 > 0

Отже f зростає на (1; +∞)