Арифметичну прогресію (Сn) задано формулою n-го члена Сn = - 3n + 2. Знайдіть суму десяти перших

членів прогресії

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканова Катя.

Ответ:

С10= -3×10+2= -30+2= -28