Помогите пожалуйста: Якщо перенести з правої частини рівняння 2а+5=7+а в ліву доданок, який

містить змінну, то отримаємо рівність…

Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Анжелика.

Відповідь:

2а+5-7-а=0

Отвечает Туршаков Артём.

Відповідь:2а +5 = 7 +а

2а-а=7-5

3а=12

А = 4

Покрокове пояснення: