площа прямокутника дорівнює 5,92 см квадратних а одна з його сторін 3,7 см. Знайдіть периметр

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанок Екатерина.

Ответ:

10,6 см

Пошаговое объяснение:

площа прямокутника-це довжина помножена на ширину, в нас є площа і одна сторона: 5,92/3,7=1,6 см (друга сторона).

Периметр-сума усіх сторін=1,6+1,6+3,7+3,7=10,6 см