На першій ділянці у 4 рази більше кущів смородини, ніж на другій. Якщо з першої ділянки пересадити

на другу 30 кущів, то на обох ділянках кущів стане порівну. Скільки кущів смородини було на кожній ділянці ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурлакова Анна.

Ответ:

Відповідь:На першій ділянці 80 кущів,а на другій 20 кущів.

Пошаговое объяснение:

Нехай на першій ділянці буде (х+30)/4,тоді другу ділянку позначимо як х-30.

х-30=(х+30)/4

(х-30)*4х=х+30

4х-120=х+30

3х=150

х=50

Тоді на першій ділянці 50+30=80 кущів,а на другій 50-30=20 кущів.