Чи існує прямокутний трикутник з гострими кутами 30°і 80°​


Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Катерина.

Ответ:Існує

Пошаговое объяснение:

Тому що прямокутний трикутник маю одну з сторін 90°. Суми всіх кутів = 180°, тобто якщо 90+80+30=180°

Отвечает Зайка Марина.

Ответ:

Да.

Пошаговое объяснение:

Если 30+80 =  110, тогда 180-110 = 70.

Попробуйте нарисовать на листике такой треугольник.