Саябаққа 3 қатардан 6 шырша, 15 қарағай отырғызылды. Барлығы қанша ағаш отырғызылды


Ответы на вопрос

Отвечает Котельникова Мария.

Барлығы - ?

Шырша - 3 қатардан 6 шырша

Қарағай - 3 қатардан 15 қарағай

3 • 6 = 18

3 • 15 = 45

18 + 45 = 63

Жауабы : Саябаққа барлығы 63 ағаш отырғызылды.

Отвечает Григорьева Александра.

Ответ:

63

Пошаговое объяснение:

3×6=18

3×15=45

18+45=63