два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному з двох пунктів відстань між якими 290 км і

зустрілися через 2,5 год знайди швидкість кожного якщо швидкість одного на 10 км год більша ніж швидкість другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Варґа Стас.

Ответ:

Нехай швидкість 1 автомобіля буде Х, тоді іншого 10+Х. Задача вирішується рівнянням.

1) (Х+10+Х)×2,5=290

(2Х+10)×2,5=290

2Х+10=290:2,5

2Х+10=116

2Х=116-10

2Х=106

Х=106÷2

Х=53(км)

2) 53+10=63(км)

Відповідь:53км;63км.