В одному сувої було 36м тканини, а в другому-на 9м менше. Скільки метрів тканини було в обох сувоях


Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

Ответ:63 м

Пошаговое объяснение:

36-9=27(м)-в другому сувої

36+27=63(м)