У двох бочках 280 л бензину , причому в одній з них на 100 л більше , ніж у другій. Скільки літрів

бензину в кожній бочці?

Ответы на вопрос

Отвечает Величко Артём.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

x+(x+100)=280

x+x+100=280

2x=280-100

2x=180

x=180÷2

x=90