Помогите пожалуйста!!! Прямая МА перпендикулярна к плоскости квадрата АВСД.Найдите МС, если

АД=4см, АМ=7 см.С обьяснением пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Протченко Данил.

Відповідь:

9 см

Покрокове пояснення:

 З того, що пряма МА⊥АВСД, то ΔМАС- прямокутній, де катет АС- діагональ квадрата АВСД.

 ΔАВС- прямокутній, де ∠В=90° (за властивістю квадрата); АД=АВ ( за означенням квадрата). Звідси, АС=\sqrt{2*AB^{2} }=\sqrt{2*16}=\sqrt{32} (см) (за теоремою Піфагора).  

 ΔМАС:

МС=\sqrt{AC^{2}+AM^{2}  }=\sqrt{32+49}=\sqrt{81}= 9 (см).