одна секретарка друкує 24 сторінки тексту за 6 год а інша за 3 год за який час вони виконують цю

работу якщо працюватимуть разом

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Абу.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 24:6=4 (стр) друкує за 1 час 1 секретарка.

2) 24:3=8 (стр) друкує за 1 час 2 секретарка

3) 8+4= 12 (стр) друкують за 1 час 2 секретарки

4) 24:12=2 (год) друкуватимуть 2 секретарки 24 стр