З пункту А в одному напрямку одночасно виїхали два велосипедиста зі швидкостями 22,6 км/год і 20,1

ки/год.Через скільки годин відстань між ними велосипедистами дорівнюватиме 1,км?

Ответы на вопрос

Отвечает Ларины Саша-Дарина.

Ответ:

16*2=32 велосипедист проїде за 2 часа

45*2=90 кммотоцикліст за 2 часа

90-32=58 км буде відстань між ними через 2 часа

Пошаговое объяснение: