Катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 см і 8 см. Знайдіть довжину гіпотенузи.СРОЧНО!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Хмара Валера.

Ответ

10

объясненние :

За теоремою Піфагора

c^2 = a^2 + b^2

c^2 = 6^2 + 8^2

C^2 = 36 =64

c^2 = 100

c = 10