На першій полиці на 40 книг менше, ніж на другій, і у три рази менше, ніж на третій. Скільки

книжок знаходиться на другійполиці, якщо на третій книжок у 2 рази менше, ніж на перший ідруги разом взятих?​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Стас.

условие:

a=b-40

c=3a

(a+b)/c=2

решение:

c=3*(b-40)

c=3b-120

(b-40+b)/(3b-120)=2

3b-120=(2b-40)/2

3b-120=b-20

3b-b=-20+120

2b=100

b=100/2

b=50