а В одному ящику було в 7 разів більше апельсинів ніж у другому коли з першого ящика взяли 38

апельсинів а з другого 14 то в другому залишилося на 78 апельсинів менше ніж у першому скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кензин Даниил.

Ответ:

х апельсин у другому ящику

тоді у першому 7х

складемо рівняння

(7х-38)-(х-14)=78

7х-х=78-14+38

6х=102

х=102/6

х=17 -це у другому ящику

17*7=119 -це у першому ящику спочатку

Пошаговое объяснение: