СРОЧНО! В одному ящику було в 7 разів більше апельсинів,ніж у другому. Коли з першого ящика взяли

38 апельсинів,а з другого 14,то в другому залишилося на 87 апельсинів менше,ніж у першому.Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Роберт.

Пусть х апельсинов было во втором ящике, тогда 7х апельсинов было в первом. Уравнение:

7х - 38 = х - 14 + 87

7х - х = 73 + 38

6х = 111

х = 111 : 6

х = 18,5 (шт.) - было во втором ящике

7 · 18,5 = 129,5 (шт.) - было в первом ящике

Вiдповiдь: 129,5 и 18,5.

Проверьте условие задачи!