Знайдіть корінь рівняння:2,4b-1,5=0,2-0,6(3-4b)​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Вова.

Відповідь:

Покрокове пояснення

2,4б-1,5=0,2-0,6(3-4б)

2,4б-1,5=0,2-1,8+2,4б

Коренів немає , а саме рівняння хибне

-1,5 не дорівнює - 1,6