Помогите пожалуйста 3 пример Бир китапта 60 бет, екиншисинде 96 бет бар.Егер кунине 6 беттен

окитын болса,осы еки китапти неше кунде окып шыгуга болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Игорь.

Ответ:

26

Пошаговое объяснение:

60÷6=10

96÷6=16

16+10=26

Отвечает Неретина Алина.

Ответ:

26 дней можно полность прочитать 2 книги

Пошаговое объяснение:

60+96=156

156:6=26