А) Бөлменің ұзындығы – 6 м, ені – 5 м және биіктігі – 3 м. Бөл-меде қанша куб метр ауа бар?​


Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллин Матвей.

a=6м

b=5 м

с=3м

Найти V

Решение.

V=a*b*c=6*5*3=90 м³

О т в е т. 90 м³