Доведіть, що рівняння має єдиний корінь, і знайдіть цей корінь. 2x^3-3x-5=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Залата Арина.

Ответ:

x1=5/2 x2=-1

Пошаговое объяснение:

2x^3-3x-5=0

D=√9-4*-5*2=√49=7

x1=3+7/4=5/2

x2=3-7/4=-1