Знайдіть 380% від значення виразу (8-6,56):0,4​


Ответы на вопрос

Отвечает Васюткин Ярослав.

1) (8 - 6,56) : 0,4 = 1,44 : 0,4 = 3,6

2) Пропорция: 3,6 - 100%

                          х - 380%

х = 3,6 · 380 : 100 = 1368 : 100 = 13,68

Или так: 3,6 · 3,8 = 13,68

Вiдповiдь: 13,68.