Середнє арифметичне трьох чисел =4.2.Перше число в 1.2разу більше від другого числа і на 2.7більше

від третього.Знайдіть ці числа (рівняння)

Ответы на вопрос

Отвечает Ветошкина Настя.

Ответ:

первое число = 5,4

второе число = 4,5

третье число = 2,7

Пошаговое объяснение:

х  - второе число

1,2х - первое число

(1,2х - 2,7) - третье число

(х+1,2х + 1,2х - 2,7) : 3 = 4,2

3,4х - 2,7 = 4,2*3

3,4х = 12,6 + 2,7

х = 15,3 : 3,4

х = 4,5 - второе число

1,2*4,5 = 5,4 - первое число

5,4 - 2,7 = 2,7 - третье число