СРОЧНО!!!!! Ціна деякого товару 250 грн . Скільки коштуватиме товар , якщо його ціну спочатку

збільшили на 20% , а потім нову цінузменшили на 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Gevorgyan Ruzanna.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)250÷100×20=50(грн)-20%

2)250+50=300(грн)-ціна після збільшення на 20%

3)300-50=250(грн)-ціна після зменшення на 20%

Відповідь: ціна 250 грн

За рание блпгодарить не надо