Розв’яжіть рівняння: (7х + 12)(2,6 – 2х) = 0. пж помогыте


Ответы на вопрос

Отвечает Нугманов Думан.

Ответ:

x = -12 / 7

x = 1,3

Пошаговое объяснение:

(7х + 12) (2,6 – 2х) = 0

Якщо добуток = 0, то хоча б один множник = 0

Складемо систему:

7x + 12 = 0

2,6 - 2x = 0

7x = -12

x = -12 / 7

2x = 2,6

x = 1,3