Розв'яжіть рівняння будь ласка (X-5)+25=45


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюков Золтан.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

(х-5)+25=45

х-5+25=45

х+20=45

х=45-20

х=25